Ukončení seźony U13

Protože už se nás na venkovních trénincích moc neschází ukončujeme podzimní sezónu U13 a uvidíme se na společné rozlučce U9-U13 v pátek 6.12.2019. Od nového roku budeme trénovat v tělocvičně v Pozořicích pravděpodobně v úterý a pátek či sobotu, přesnou informaci dostanete. Odpočiňte si a užijte si nadcházející advent. Trenéři.

2 komentáře

 1. Alena Cabalová napsal:

  Dobrý den,
  s nevlídným počasím je jasné, že nebudou kluci trénovat venku. V době chřipek a nachlazení je to jasné. Jen jsem se chtěla zeptat, proč kluci nemůžou trénovat v tělocvičně i během prosince, tak jak bylo vždy zvykem?
  Děkuji za odpověď
  Cabalová

  • Jiří Kadeřávek napsal:

   Bohužel doposud nemáme závazně potvrzené termíny tělocvičny, existuje nějaký návrh, bohužel se ale jedná o jiné dny než jsme doposud trénovali. V žákovských kategoriích bylo vždy zvykem ukončovat sezónu dříve a protože jsme chtěli končit v mikulášském týdnu a poslední trénink by byl 3.12. rozhodli jsme se na těch deset dní už nepřecházet na jiné termíny (jednalo by se reálně o 3 tréninky). Pokud by byl zájem trénovat i přes pauzu, musel by si to někdo vzít na starosti, tělocvična by měla být v tyto dny k dispozici (+ zřejmě nějaká sobota). Definitivní potvrzení termínů ale musí ještě schválit ředitelství školy.