Halová liga U11 – 3. kolo

3. kolo halové ligy bylo ovlivněno probíhající chřipkovou epidemií, která proselektovala kádry, takže většina mužstev přijela pouze se 2 – 3 náhradníky.

Drásov – Pozořice 2:1

Drásov přijel s několika mladšími, ale technicky perfektně vybavenými kluky. Po celý zápas jsme měli drtivou územní převahu, ale díky neproměňování šancí a dvěma vlastním gólům jsme prohráli 2:1. Nešťastná a zbytečná prohra.

Pozořice – Březník 6:5

Po zápase s Drásovem jsme si rozebrali chyby. Přestali jsme tahat míč, začali víc a přesněji kombinovat a soupeř nestíhal. Pouze díky vyjímečné efektivitě, kdy kluci z Březníku proměnili snad každou šanci se nám drželi nadostřel, nakonec jsme však byli šťastnější a zaslouženě zvítězili.

Pozořice – Moravská Slávia 6:3

Morenda měla na turnaji neobvykle vysoké kluky minimálně dorazového ročníku, čehož využívala při způsobu hry, kdy neustále nakopávali na vysoké útočníky. Díky výborné hře našich obránců a pozornému předskakování jsme tuto taktiku eliminovali a brzo si vytvořili 4 golový náskok. V průběhu hry Morenda využila výškovou převahu a díky golům po standardkách dotahovala, ovšem naši kluci několika brankami soupeře zlomili a zápas jsme v klidu dohráli do vítězného konce.

 

Souhrn

Předně chci kluky pochválit za přátelskou atmosféru v týmu. Pro mnoho kluků už je automatické poplácání po vstřeleném golů, povzbuzení spoluhráčů apod.

Ze všech mužstev v této skupině jsme hráli nejfotbalověji. Do hry se nám začíná dostávat spousta fotbalových prvků, jako cílené přenesení hry do volného prostoru atd. Odměnou pro kluky je postup do vyšší skupiny.

 

DRÁSOVPOZOŘMOR.SLABŘEZ
POZOŘICE1:26:36:513:106
DRÁSOV2:12:64:18:86
BŘEZNÍK1:45:66:312:133
MOR.SLAVIA6:23:63:612:143

1 Response

  1. Klátik napsal:

    Super komentář, i když jsem tam bohužel nebyl, jsem v obraze. ☺