U11 zvítězila na turnaji v Bílovicích

Další turnaj jsme sehráli v tělocvičně ZŠ Bílovice. Potkali jsme se zde s týmy z okresu Blansko, se kterými jsme doposud nehráli. Tělocvična v Bílovicích je malá a tak ve hře bylo spoustu soubojů jeden na jednoho, ve kterých kluci mohli předvést své technické dovednosti.

Pozořice – Lipovec 3:2

Nějakou dobu nám trvalo, než jsme se adaptovali na malou tělocvičnu. Navíc jak se později ukázalo, Lipovec měl jedno z nejlepších mužstev na turnaji. Zvítězili jsme díky brance v závěru.

Pozořice – Bukovinka 7:3

Zápas s pořádající Bukovinkou poznamenala přítomnost paní učitelky ze sivické školy, která přišla klukům fandit. Kluky jednak evidentně svazovala tréma a navíc spousta z nich myslela na to, jak se předvést a ne hrát ve prospěch týmu. Když jsme se začali soustředit na hru, vstřelili jsme 6 gólů za sebou a zápas ovládli.

Pozořice – Doubravice 10:2

Doubravice odehrál zápas s mladší přípravkou, která nemohla našim rozjetým klukům konkurovat. Dobře jsme si zastříleli a všichni kluci si dosyta zahráli.

Pozořice – Olomoučany 4:2 

Do zápasu jsme vstupovali s vědomím, že vítězství nám zajistí zlato a tento pocit klukům svazoval nohy. Míč často lítal vzduchem a dobře hrající Olomoučany jsme udolali až brankou v závěru.

Souhrn

Příjemný turnaj, který klukům přinesl zaslouženou odměnu za tvrdou zimní dřinu. Znovu chci zejména pochválit týmový duch kluků, především radost po výhře nad Olomoučany byla perfektní. 🙂