Tréninky U13

Po rozvolnění vládních opatření na stupeň 3, můžeme znovu začít s tréninky. Trénovat začneme od pondělí 7.12.2020. Budeme trénovat v Pozořicích na umělé trávě vždy v pondělí od 18.00 – 19.00. Sraz v 17.50, aby se kluci mohli nachystat, rozdělit do týmů a rozcvičit. Trénink bude vždy končit v 19.00, pokud budete kluky vyzvedávat, buďte tam přesně, ať se po tréninku nenachladí.

Vybavení jako na běžný trénink, adekvátní oblečení, teplé pití.

V případě, že bude extrémně nepříznivé počasí, trénink zruším a info dám na stránky vždy v daný den, nejpozději v 17.00.

Tréninky jsou dobrovolné a účast na nich je na zodpovědnost rodičů. Případné absence protentokrát nebudou mít vliv na nominace k zápasům.

V tomto režimu pojedeme do Vánoc. Dělat nějaké další prognózy je v současné době složité. Systém tréninků po novém roce nastavíme dle platných vládních nařízení, počasí, možnosti hrát zápasy, turnaje apod.

Jsme přihlášení na zimní turnaj Starez cup v TCM v Brně Ivanovicích. Podle informací od pořadatelů z minulého týdne doufají, že se budou moci odehrát, byť ve zmenšené formě než bylo původně plánováno. Odehrát by se měli kombinovaně v nafukovačce  a venku.

Předběžné hrací dny jsou:

pro kluky 2008 (+ vybrané kluky 2009):

24.1. nafukovačka

21.2. nafukovačka + venku

pro kluky 2009 a mladší

17.1. nafukovačka

7.3. nafukovačka + hala

Přestože odehrání turnaje je momentálně s otazníky, prosím rezervujte si tyto termíny pro fotbal. Jiné termíny prozatím nemáme plánované, tak ať si kluci zahrají. Akceptovatelné omluvenky budou pouze ze zdravotních důvodů.

V propozicích je hrací systém 5+1 a zároveň 11 kluků na mužstvo, takže u kategorie 2008 je doplníme některými kluky z 2009.

5 komentářů

 1. Dita Smolková napsal:

  Dobrý den,
  omlouvám Adama z tréninků , včera si zlomil ruku, sádra zatím na měsíc.

 2. Jiří Palzer napsal:

  JUDr. Jan Pauly (generální sekretář FAČRu) potvrdil, že šatny, toalety a sprchy používat lze, můžu přeposlat e-mail. Jde o to, že 6-tá a 7-má třída už někteří můžou chodit i pěšky a půlka mužstva je ze Šumic. Chodit mokrej v zimě do Šumic, no nevím trenére. Přitom stačí odemčít zámek a nechat je převléct v suchu. Je v tom v Pozořicích problém? V Šumicích taky začínáme trénovat a šatny odemčeme.

 3. Jiří Palzer napsal:

  1. Tréninky venku SUPER. Fotbal se hraje venku. Odemče někdo klukům po tréninku kabinu, aby se mohli po tréninku převléct do suchého?
  2. Jaká je vhodní obuv na „pozorskou“ umělku? Nikdy jsem tam nehrál. Kopačky, tenisky nebo turfy? Nevím jak pozorská umělka klouže a jak se chová.
  Jiří Palzer

  • Jiří Barták napsal:

   Ahoj,
   ad1) podle posledních informací, které jsme obdrželi z FAČRu v úterý, užití vnitřních prostor jako sprchy a kabiny není v aktuálním nařízení vlády (a systému PES, stupeň 3) definováno a čeká se na nějaký bližší výklad. Doporučoval bych, aby rodiče byli přesně v 19.00 a naložili si kluky do auta a ihned odvezli. My budeme tréninky koncipovat tak, aby jsme končili na minutu přesně v 19.00, aby rodiče nemrzli za plotem.

   ad2) doporučuji turfy, příp. kopačky