U9 – ukončení podzimní sezony

Vážení rodiče

s politováním jsme opět donuceni přerušit a pro tento rok i ukončit fotbal. Mě samého to mrzí, ale nechci porušovat vládní přehmaty i když si myslím, že sportování venku by se zakazovat nemělo. Pokud by počasí přálo, jsem připraven klukům připravit alespoň trénink v  omezeném počtu.(budu včas informovat).

Koncem roku je ve zvyku bilancovat a hodnotit vše co se nám podařilo a co ne. Jedna z věcí ze které máme všichni trenéři mládeže velkou radost je letní kemp. To, jak to kluci zvládli a s jakými reakcemi jsme se po kempu setkali nás potěšili a na zážitky budeme hodně dlouho vzpomínat. Co pro mě bylo ovšem velké rozčarování byl los soutěže mladší a starší přípravky. Okresní soutěž byla velkou neznámou. Musím ale všechny kluky pochválit i když to někdy z mých reakcí znělo jinak. Bojovali mnohdy statečně a dokázali se prosadit i proti tak velkým týmům, kde chodí až 40 kluků a mají tudíž z čeho vybírat. Mnohdy naše kluky chválili i trenéři soupeřů a byli překvapeni, jak se v Pozořicích hraje. V nedokončené sezoně jsme 3x vyhráli, 1x remizovali a 4x prohráli, což hodnotím jako velký a nečekaný úspěch. To největší poděkování ovšem patří Vám rodičům za to, že vozíte kluky na tréninky, zápasy a mnohdy s nimi trávíte i čas na hřišti. Moc si toho vážím a těší mě, když chodí pravidelně všichni kluci a účast je po celý rok skoro 100pocentní.

Rád bych poděkoval i trenérům mladších žáků a starší přípravky za obětavost, podporu a snahu udržet mládežnický fotbal v Pozořicích.

 

Přeji Všem krásné vánoce. Pavel M.