Mladší žáci (U13)

 • U13 – bowling 29.6.

  V úterý 29.6. půjdeme na závěr sezony na Orlovnu na bowling.  Dráhy máme rezervované od 17.00 – 19.00, sraz 10 minut předem.

  Přezůvky s sebou!

  Občerstvení zajištěno.

  Trénink 28.6. se ruší.

  více...
 • Trénink 14.6.

  Vzhledem k tomu, že se o víkendu rozehrálo fotbalové Euro a česká repre hraje svůj zápas zítra odpoledne, rozhodli jsme se posunout začátek zítřejšího tréninku na 17.00, abychom mohli všichni pořádně fandit.

  více...
 • Rozloučení

   

  Vážení rodiče a kluci,

  jak už většina z vás ví, po více než pětiletém (a snad úspěšném) působení u pozořické fotbalové mládeže, jsem se rozhodl  k 30.6. tohoto roku skončit. K tomuto rozhodnutí se ze sportovních důvodů schylovalo již delší dobu a v posledním roce se přidaly i některé soukromé důvody. Pevně doufám, že mé rozhodnutí budete chápat a respektovat.

  Za těch 5 let jsem měl možnost poznat spoustu zajímavých lidí, z nichž mnozí se stali i mými přáteli. Prožil jsem spoustu nezapomenutelných okamžiků, různých sportovních vítězství v důležitých zápasech a turnajích, ale pochopitelně i porážek, jak to ke sportu patří. Prostě byl to nezapomenutelný čas a za všechny společné tréninky, zápasy a chvíle strávené s kluky jsem opravdu vděčný.

  Vedení klubu, jsem o svém rozhodnutí informoval již před více než rokem, aby byl dostatek času za mne sehnat náhradu. Doufám, že odchodem mé osoby nebude kontinuita mládežnického fotbalu narušena.

  Věřím, že se nadále budeme potkávat ať už na fotbale nebo i při dalších příležitostech. Těším se na to.

  Jiří Barták

  více...
 • Zrušení tréninku ve čtvrtek 10.6.

  Z důvodu účasti většiny kluků na škole v přírodě se trénink mladších žáků ve čtvrtek 10.6. ruší.

  více...
 • Zrušení tréninku ve čtvrtek 3.6.

  Z důvodu účasti většiny kluků na škole v přírodě se trénink mladších žáků ve čtvrtek 3.6. ruší.

  více...
Další příspěvky...