Členství (příspěvky) v klubu a FAČR

Přihláška za člena SK Pozořice a FAČR

Za člena klubu se můžete přihlásit prostřednictvím PDF přihlášky (souhlasu s členstvím ve FAČR). Souhlas vytiskněte a uveďte do ní níže uvedené číslo a název klubu. Přihlášku odevzdejte trenérovi (fotografii pořídíme mobilem, netřeba dodávat), příspěvek 600 Kč (členství ve FAČR, členství v klubu a roční oddílový příspěvek) prosím poukažte prostřednictvím bankovního účtu uvedeného v pokynech pro hrazení příspěvků, viz níže.

Spolu s přihláškou prosím podepište a doručte trenérovi Prohlášení o způsobilosti hráče. Toto prohlášení je nutné jednou ročně aktualizovat!

Hrazení příspěvků

Pokyny pro hrazení klubových příspěvků naleznete v dokumentu Příspěvky SK Pozořice pro rok 2014 (platí i pro další roky). Pozor, v přípravce nepřijímáme hotovost a příspěvky se platí v roční výši (nikoliv pololetně).

Upozornění: bez úhrady příspěvků a nejvíce 12-měsíců starého prohlášení o způsobilosti hráče není možná pravidelná účast hráče na tréninku, turnajích a mistrovských utkáních týmu. Prosíme Vás proto o včasné hrazení příspěvků klubu dle uvedených pokynů, ulehčíte tak naší administrativě. V případě, že již nechcete být členem klubu a příspěvky nadále nehodláte hradit, sdělte nám prosím ze stejného důvodu tuto skutečnost. Děkujeme za pochopení.