Žáci

 • Poslední trénink v tomto roce – pátek 18.12.2020

  Další vládní opatření nás bohužel opět nutí zrušit tréninky, které byly plánované do konce roku. Proto jsme se rozhodli vypsat ještě jeden mimořádný trénink na tento pátek 18.12.2020 od 18.00 do 19.00 (sraz v 17.50). Vzhledem k tomu, že se jedná o poslední trénink v tomto roce, na závěr bychom klukům rádi předali drobnou odměnu jako poděkování za celoroční dřinu. 🙂 Z tohoto důvodu bychom rádi na tréninku uvítali i kluky kteří momentálně z různých důvodů nemohou/nechtějí trénovat. Abychom nemuseli odbíhat od trénování poprosím, aby si pro odměnu přišly buď před tréninkem v čase 17.50 – 18.00 anebo před koncem tréninku v čase od 18.50 – 19.00.

  Co se týká tréninků od ledna v tuto chvilku těžko plánovat. Dle aktuální situace dáme vědět první týden v lednu.

  Chtěli bych Vám všem popřát klidné prožití Vánoc a v novém roce víc klidu než v roce letošním, hodně zdraví, pohody a vítězných zápasů.

  Za SK Pozořice

  Petr Sopoušek

  Jiří Barták

   

   

  více...
 • Tréninky U13

  Po rozvolnění vládních opatření na stupeň 3, můžeme znovu začít s tréninky. Trénovat začneme od pondělí 7.12.2020. Budeme trénovat v Pozořicích na umělé trávě vždy v pondělí od 18.00 – 19.00. Sraz v 17.50, aby se kluci mohli nachystat, rozdělit do týmů a rozcvičit. Trénink bude vždy končit v 19.00, pokud budete kluky vyzvedávat, buďte tam přesně, ať se po tréninku nenachladí.

  Vybavení jako na běžný trénink, adekvátní oblečení, teplé pití.

  V případě, že bude extrémně nepříznivé počasí, trénink zruším a info dám na stránky vždy v daný den, nejpozději v 17.00.

  Tréninky jsou dobrovolné a účast na nich je na zodpovědnost rodičů. Případné absence protentokrát nebudou mít vliv na nominace k zápasům.

  V tomto režimu pojedeme do Vánoc. Dělat nějaké další prognózy je v současné době složité. Systém tréninků po novém roce nastavíme dle platných vládních nařízení, počasí, možnosti hrát zápasy, turnaje apod.

  Jsme přihlášení na zimní turnaj Starez cup v TCM v Brně Ivanovicích. Podle informací od pořadatelů z minulého týdne doufají, že se budou moci odehrát, byť ve zmenšené formě než bylo původně plánováno. Odehrát by se měli kombinovaně v nafukovačce  a venku.

  Předběžné hrací dny jsou:

  pro kluky 2008 (+ vybrané kluky 2009):

  24.1. nafukovačka

  21.2. nafukovačka + venku

  pro kluky 2009 a mladší

  17.1. nafukovačka

  7.3. nafukovačka + hala

  Přestože odehrání turnaje je momentálně s otazníky, prosím rezervujte si tyto termíny pro fotbal. Jiné termíny prozatím nemáme plánované, tak ať si kluci zahrají. Akceptovatelné omluvenky budou pouze ze zdravotních důvodů.

  V propozicích je hrací systém 5+1 a zároveň 11 kluků na mužstvo, takže u kategorie 2008 je doplníme některými kluky z 2009.

  více...
 • Tréninky U13 v době vládních opatření

  Vážení rodiče,

  reaguji na dotazy od některých z Vás a chci Vás informovat, že než se vládní opatření uvolní tak, abychom mohli trénovat v plném počtu  (tj. alespoň 20 osob venku), nebudeme trénovat vůbec. Trénovat začneme ihned, jak to bude možné. O obnovení tréninků budu informovat.

  Klukům jsem na posledním tréninku kladl na srdce, aby v těchto volných dnech trénovali individuálně s míčem. Věřím, že to dodržují. 🙂

   

  Přeji Vám hodně zdraví a pohody.

  více...
 • Tréninky U13 v době vládních opatření

  Vážení rodiče,

  v sobotu 10.10.2020 sehrajeme poslední zápas před přerušením soutěží.

  V souladu s aktuálními vládními opatření, bychom ale mohli nadále trénovat. Vzhledem k velkému vytížení kluků, které od srpna měli, jsme se rozhodli, že zrušíme tréninky příští týden tj. od 12. – 16.10.2020.

  Pokud budou současné nařízení platné, začali bychom znovu trénovat od pondělí 19.10.2020 v obvyklých časech tj. pondělí a čtvrtek 16.30 – 18.00 na hřišti v Pozořicích. Tréninky v tomto období budou dobrovolné a na zodpovědnost rodičů. Pokud nechcete, aby Váš syn chodil na tréninky poprosím o krátké info.

  Pokud by v průběhu příštího týdne došlo k nějaké změně vládních opatření (příp. i ze strany FAČRu/klubu), které by nám znemožňovali trénovat dám info na stránky.

  Přeji Vám hodně zdraví a pohody.

  více...
 • U13 – nominace na MU v Těšanech (10.10.2020)

  Sraz na hřišti v Těšanech ve 12.30. Nominováni jsou následující hráči: Chládek Patrik, Grančaj Vojta, Grančaj Tomáš, Doležal Denis, Barták Jiří, Cabal Viktor, Tinka Ondra, Mikula Marek, Zahradník Šimon, Smolka Adam, Palzer Jiří, Stejskal Šimon, Pokora Michal, Boček Bert, Kříž Šimon, Kubaský Tomáš, Marek Šimon

  Případné omluvy prosím do komentáře nejpozději do čtvrtečního tréninku.

   

  více...
Další příspěvky...